Bora Jet

YEPYENİ HATLAR… YÜKSEK KONFOR… ÖZEL BİR UÇUŞ DENEYİMİ.
BORAJET İLE YENİ UFUKLAR

Borajet, yepyeni ve deneyimli kadrosu, kaliteli, konforlu hizmet anlayışı ve emniyetli uçaklarıyla, daha önce uçulamayan birçok noktayı birbirine bağlıyor. Borajet’in ayrıcalıklı uçuşlarıyla bir an once tanışın, gökyüzünde yepyeni ve özel bir seyahat deneyiminin keyfini yaşayın.

BORAJET
HAVA YOLCULUĞUNA YENİ BİR BAKIŞ

Borajet, bölgesel havacılık alanında yeni bir yaklaşımla hizmet vermek üzere, 2008 yılında kuruldu. Yeniden yapılanma çalışmalarını ve yeni yatırımlarını tamamlayan Borajet; yepyeni hatları, deneyimli ve yenilenmiş kadrosu, kaliteli ve emniyetli hizmet anlayışıyla uçuşlarınıza değer katıyor.
Ülkemizin zorlu ve değişken coğrafi koşulları nedeniyle, birçok noktaya varabilmek için uzun ve yorucu karayolculukları yapmak gerekiyor. Borajet, sunduğu alternatif hatlarla bu yolculukları gökyüzüne taşıyarak güçlükleri ortadan kaldırıyor. Birçok kentimiz, Borajet sayesinde, hava yolu ile birbirine bağlanıyor. 
Geniş gövdeli uçakların iniş yapamadığı havalimanlarına seferler düzenleyen Borajet’le, tüm yolculara havayolu ile daha fazla seyahat etme imkanı tanınıyor. Yolcularımız, ihtiyaca yönelik olarak özenle hazırlanmış olan uçuş ağı planlamasıyla, daha önce uçulmamış rotalarda yolculuk etmenin keyfine varıyor.

BORAJET
GÖKYÜZÜNDEKİ AYRICALIĞINIZ

Uçuş konforu adına tüm ayrıntıların titizlikle düşünülüp hayata geçirildiği Borajet yolculukları, alışılmışın dışında bir uçuş deneyimi sunuyor.
Geniş, rahat koltuk aralıkları ve deri kaplı koltuklar uçuşlarınızı prestijli seyahatlere dönüştürürken, ücretsiz ikramlarımız keyfinize keyif katıyor. Ayrıca, gideceğiniz yere kısa sürede varacağınızı bilmenin rahatlığı, uçmayı daha da zevkli hale getiriyor.
On-line rezervasyon, on-line check-in ve ücretsiz koltuk seçimi olanakları uçuş öncesi süreçlerini kolaylaştırırken, bazı bölgelerimizde faaliyete geçmiş olan havalimanı varışlı ve kalkışlı servislerimiz uçuş öncesi sonrasında da Borajet avantajlarını yaşamanızı sağlıyor.

UÇUŞUN TADINI ÇIKARMANIZ İÇİN… 
SONSUZ BİR GÜVEN DUYGUSUYLA

Borajet uçuşlarında, Amerika’dan Avrupa’ya 80 farklı ülkede 150’den fazla havayolunda güvenle kullanılan, ileri teknoloji ürünü ATR 72-500 tipi uçaklarla hizmet verilmektedir.
ATR 72-500, bölgesel havacılık için en uygun uçak tipidir. Turboprop teknolojisine sahip olan bu uçakların gövde ve iniş takımları jet uçaklarına göre daha farklıdır ve gerektiğinde sıkıştırılmış toprak zemine bile emniyetle inip kalkabilir. Yüksek uçuş emniyeti ile tüm coğrafi şartlarda, her türlü hava koşulunda pist ayrımı yapmaksızın uçabilir. Jet uçaklar 2000 metreye ihtiyaç duyarken, ATR 72-500 tipi uçaklar 600 metrelik pistlerde rahatlıkla iniş ve kalkış yapabilir. 
Uçaklarda bulunan ve motorların durması sözkonusu olduğunda bile planör gibi süzülerek sıkıştırılmış toprak zemine bile iniş yapma imkanı sunan pervaneler, kayda değer bir güvenlik unsurudur.
Borajet sadece emniyetli uçuşlar sunan uçaklarıyla değil, her zaman yolcusunun yanında olmayı benimsemiş kurumsal yapısıyla da güven duygunuzu pekiştiriyor. Verdiği sözleri her koşulda yerine getiren Borajet, konuklarını varacakları noktalara mutlaka ulaştırıyor.